<< Předešlá sada        Zpět na seznam


Čína č. 231 - Zásobník na známky s maketami známek Číny

Pozůstalost. Zásobník na známky. Černý plátěný povrch s proužkem zlaté barvy. Listy bílé, 10 řad na stranu, 8 listů (tj. 16 stran). Mezi listy průsvitný papír. Zásobník je ve výborném stavu, jako nový.

Původně byl zásobník naplněn sbírkou 1000 známek Číny, kterou jsme postupně nabízeli k prodeji. Zásobník jsme po vyprázdnění naplnili natisknutými kopiemi původního obsahu, které k albu přidáváme jako bonus nebo jako cenu útěchy pro sběratele, kteří při nákupu známek neměli štěstí. Mohou posloužit k dekoračním účelům nebo jako vzorník k rezervování místa v zásobníku před obstaráním známek opravdových. Tisk je na laserové tiskárně (DocuColor 3535, hladký polokarton, 100% měřítko) a je dostatečně dobře rozeznat, že se nejedná o opravdové známky, aby nemohlo dojít k záměně.

UPOZORNĚNÍ: V nabízeném albu nejsou opravdové známky, ale pouze makety známek určené k dekoraci nebo jako vzorník známek. Makety jsou zřetelně odlišitelné od opravdových známek.

- ENGLISH -
WARNING: The album is not filled with real stamps but only with mock-ups intended for decoration or as a sampler of stamps. Mock-ups are markedly distinguishable from the real stamps.

Poznámka: Pokud se vám zdá, že 3 aršíky s tanečnicemi na poslední stránce nebyly nikdy vydané, tak máte pravdu. Při tisku kopií jen zůstalo na papíru kousek nevyužitého místa a aršík byl příliš osamělý. :-)

 

Náhledy - klikněte pro zvětšení náhledu: